Prof. H. Timmermansi loeng Tartus 06. mail kell 16.15

6. mail 2013 kell 16.15 esineb Tartu Ülikooli geograafia osakonnas Inimgeograafia- ja regionaalplaneerimise õppetooli korraldatud seminaril rahvusvaheliselt tunnustatud transpordi- ja planeerimisteadlane professor Harry Timmermans Eindhoveni Tehnikaülikoolist. 
Loengu teemaks on “Effects of Fuel Price Fluctuation on Dynamics in Individual Travel Behavior: Evidence from a Pseudo-Panel”. 

Loeng toimub Granö auditooriumis Vanemuise 46-327. 

Loengus teema on aktuaalne käsitledes kütusehindade mõju inimeste liikuvusele ja reiskäitumisele. 

Prof. H. Timmermans on Eindhoveni Tehnikaülikooli Linnaplaneerimise osakonna juht, ta on avaldanud üle 300 teadusartikli teadusajakirjades ning ta kuulub 1% oma eriala tsiteerituma teadlase hulka. Tema teadustöö sisuks on inimeste reiskäitumise ja transpordikasutuse modelleerimine ning planeerimismeetmete mõju hindamine. Tema eriliseks huviks on otsuseid toetavate süsteemide ja seirekeskkondade väljatöötamine. Ta on mitme tunnustatud teadusajakirja toimetuskolleegiumi liige. Prof. H. Timmermans külastab Tartu Ülikooli mobiilsusuuringute laborit seoses mobiilpositsioneerimisel põhineva andmemudeli arendamisega. 

Info. Prof Rein Ahas rein.ahas@ut.ee, tel. 5035914

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial