Linnastunud ühiskonna geoinformaatika – UUS õppekava avatud

2. jaanuaril algas rahvusvaheline vastuvõtt meie uuele ingliskeelsele õppekavale „Linnastunud ühiskonna geoinformaatika“ (Geoinformatics for Urbanised Society).

Magistrikava eesmärgiks on ette valmistada ruumiandmete haldajaid ja analüütikuid erinevate eluvaldkondade, nii era- kui ka avalikus sektori jaoks. Õppetöö käigus arendatakse tudengite võimekust mõista ja seostada kaasaegseid ühiskondlikke ja keskkonnaalaseid protsesse – nt rändeprotsesse, linnastumist, maakasutus- ja kliimamuutuseid – ning hallata ja analüüsida neid protsesse puudutavaid ruumilisi andmeid. Oodatud on õppima asuma kolmeaastase bakalaureuseõppe lõpetanud, rakenduskõrghariduse õppekava alusel kõrghariduse omandanud või nendele vastava kvalifikatsiooniga tudengid geograafia, bioloogia, ökoloogia, keskkonnateaduste, keskkonnatehnoloogia, geoinformaatika, infotehnoloogia, majandusteaduse, sotsiaalteaduse, arhitektuuri, planeerimise või avaliku halduse suunal.

Eesti tudengid saavad avaldusi esitada 6.veebruar-15. märts SAIS süsteemi kaudu.

Rohkem infot: www.ut.ee/gis

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>