Inimesed

 

IMG_7590Rein Ahas - professor, PhD
Töögrupi looja
 
Witlox

Frank Witlox – professor, PhD
Töögrupi rahvusvaheline juht

Külalisprofessor Ghenti Ülikoolist (BEL)
frank.witlox@ugent.be

 

IMG_7478
Siiri Silm - teadur, PhD

Töögrupi kohusetäitja

Etniline segregatsioon, linnauuringud, aastaajalised nähtused, ruumistatistika, GIS
siiri.silm@ut.ee

 

IMG_7510Anto Aasa - teadur, PhD
Analüüsid, GIS, kaardid, ruumistatistika, mobiilpositsioneerimine, kliimamõjud, fenoloogia
anto.aasa@ut.ee
www.geo.ut.ee/aasa

 

IMG_7548

Age Poom- lektor, PhD
Keskkonnamõjud, lõpptarbimise keskkonnakoormus ja ökoloogiline jalajälg, keskkonnajuhtimine
age.poom@ut.ee

 

Matthew_Zook11

Matthew Zook - professor, PhD

Külalisprofessor Kentucky Ülikoolist (USA)
zook@uky.edu

IMG_7793
Veebipõhised seirekeskkonnad, turismigeograafia analüüsid, turistide sihtkohalojaalsus
margus.tiru@positium.com

 

 

IMG_7754Erki Saluveer 

Mobiilsusuuringud, geoinfosüsteemid, asukohapõhised teenused, mobiilpositsioneerimine, ruumiandmebaasid
erki.saluveer@positium.com

 

IMG_7721Laura Altin - doktorant
Turismigeograafia ja sihtkohaturundus
laura.altin@positium.com
Pilt_pilleriine (3)Pilleriine Kamenjuk - doktorant, nooremteadur
Elukohavahetused ja sellega seotud igapäevaste ruumiliste käitumismustrite muutumine
pilleriine.kamenjuk@ut.ee
Anniki PuuraAnniki Puura - doktorant, nooremteadur
Sotsiaalsed võrgustikud ja reisikäitumine
anniki.puura@ut.ee

 

Janika uusJanika Raun - doktorant, nooremteadur
Turismisihtkoha määratlemine külastajate ajalis-ruumilise käitumise alusel
janika.raun@ut.ee

mattias

Mattias Linnap
infotehnoloogia spetsialist
mattias@linnap.com

 

 

VeronikaVeronika Mooses - doktorant
veronika.mooses@ut.ee
fotoelu_61Kristi Post - MSc
Inimgeograafia tehnik
kristi.post@ut.ee