Algas uus loengumoodul “Urban Planning: Changing Cities and ICT”

Käesoleval kevadel, 31.03. – 23.05.2014, toimub Tartu Ülikooli geograafia osakonnas esmakordselt uus ingliskeelne õppemoodul “Urban Planning: Changing Cities and ICT”, mis koosneb viiest loengukursusest:
1)Information and Communication Technology and Urban Planning (Prof. Rein Ahas, Tartu Ülikool, Prof. Matthew Zook, Kentucky Ülikool, USA)
2) Socio-spatial Changes in Cities in Transition (Prof. Tiit Tammaru, Dr. Kadri Leetmaa, Dr. Anneli Kährik, Tartu Ülikool)
3) Economic Geography of Urban Systems (Prof. Frank Witlox, Genti Ülikool, Belgia)
4) Environmental Impact Assessment of Urban Regions (Age Poom, Tartu Ülikool)
5) GIS, Maps and Spatial Analyses for Urban Planning (Dr. Anto Aasa, Tartu Ülikool)
Loengutest võtab osa rahvusvaheline kuulajaskond, üliõpilasi on nii Hiinast, Itaaliast, Saksamaalt, Soomest, Ungarist kui Eestist.
Rahvusvaheline kuulajaskond esimeses loengus "Information and Communication Technology and Urban Planning"

Rahvusvaheline kuulajaskond esimeses loengus “Information and Communication Technology and Urban Planning”

Prof. Matthew Zook Kentucky Ülikoolist

Ja nüüd loengukursus edukalt läbitud